Informacje o firmie Betoniarnia Janik

Betoniarnia JANIK została założona w 1984 rok, jako mały zakład produkcyjny. Przez kolejne lata firma stopniowo rozbudowując się osiągnęła duże doświadczenie w zakresie produkcji betonu oraz wyrobów betonowych.

Znajomość rynku lokalnego oraz wzmacnianie własnej pozycji przez wysoką jakość świadczonych usług, terminowość, dopasowanie się z ofertą do każdego kontrahenta spowodowały, że firma jest postrzegana na rynku jako solidny i rzeczowy wykonawca, dostawca i producent.

Sukcesywnie poszerzając park maszynowy, ofertę produktów, wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie produkcji betonu oraz wyrobów betonowych, korzystając z najlepszych i atestowanych materiałów daje poznać się na rynku jako solidna firma o bardzo dużym doświadczeniu, o czym świadczą zawierane kontrakty z największymi i najbardziej wymagającymi firmami na rynku.

Dzisiaj zakład dysponuje ogromnym doświadczeniem, specjalistycznym parkiem maszynowym a przede wszystkim cieszy się opinią bardzo solidnej i renomowanej firmy. I co najważniejsze - wciąż się rozwija i rozbudowuje.

Zapraszamy na stronę Kamieniarstwa Podegrodzie: Kamieniarstwo Podegrodzie
 do_gory